Hakkımızda

Firmamız SARMET ALAŞIM Ürünleri Sanayi ve Ticaret LTD.ŞTİ. Trabzon / Arsin Organize Sanayi Bölgesinde faaliyet göstermekte olup, kalite ve standardı ile sizlere en iyi hizmeti vermekten gurur duymaktadır. SARMET ALAŞIM olarak amacımız, firmamızın ihtiyacı olan ürün yelpazesini stoklarında hazır tutmak, ürün çeşitlerini sürekli yenilemek, talep edilen özel kesit imalat yaparak firmanızın ihtiyaçlarını çözme gayreti içinde bulunmak, sizlerden gelecek olan her türlü talebi karşılamaktır.

SARMET ALAŞIM sanayimizin ihtiyacı olan ürünleri, standartlara uygun ve sertifikalı olarak stoklarında bulundurmaktadır. Sizlerin taleplerinize daha hızlı ve iyi cevap verebilmek için ürün yelpazesini genişletmeyi amaçlamaktadır.

SARMET ALAŞIM olarak hedefimiz; ürün ihtiyaçlarınızı karşılamak ve siz değerli müşterilerimizin isteklerini en kısa zaman ve en uygun fiyat koşulları ile cevap vermek arzusundayız.

Firmamıza göstermiş olduğunuz ilgi ve alakaya şimdiden teşekkür eder; işlerinizde başarı, sağlık ve bol kazançlı günler dileriz.

0462 321 69 04

İLETİŞİM MERKEZİ